Turkcell Kalan Dakikalar Nasıl Öğrenilir ? Kalan Kullanım Hakları Nasıl Öğrenilir ?

In Bilmeli
Telefon

Öncelikle merhaba arkadaşlar . Bu yazımızda ,  Turkcell ‘de kalan dakikalarımızı veya kalan kullanım haklarımızı nasıl öğrenebileceğimizi anlatacağım  .  İnternette ufak bir araştırma  yaptığımda  bu konu üzerine kullanıcıların epeyce aramalar yaptığını gördüm . Ben de sizin için  bir bilgilendirme yazısı hazırladım . Konuyu uzatmadan hemen geçelim .

 

Biliyoruz ki , operatörlerin kendi  servislerine gönderebileceğimiz sabit sms numaraları olur . Turkcell‘de bu numara 2222‘dir . Yani Turkcelli birisi bilgi edinmek için 2222 servisini kullanacak . Kalan dakikalarımızı öğrenmek için de KALAN yazıp 2222‘ye mesaj göndermeliyiz . Turkcell’in bu sms servisi tamamen ücretsizdir . Bu sms servisini gün içerisinde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz . Ya da ben sms ( mesaj )  ile uğraşamam diyorsanız , telefonunuzun arama yerinden *159# tuşlayarak  ” Ara ”  diyebilirsiniz . Bu arama servisi de tamamen ücretsizdir . ” Bunları yapmak istemiyorum . ”  ,  “Ben internet üzerinden bilgi  edinmek istiyorum .” ,  diyorsanız ;  Kurumsal Online İşlemler üzerinden kalan dakikalarınızı öğrenebilirsiniz .Kurumsal Online İşlemler sayfasına girdiğinizde sizden numaranız istenecek . Numaranızı girdiğinizde ” Katılım Koşullarını Onaylıyorum ”  sayfası karşınıza gelecek . Kutucuğu işaretleyip ” Devam Et “ butonuna tıklayacaksınız .

Lütfen Bekleyiniz ! Birazdan telefonunuza gelecek ” ******* ” referans kodlu ekrana onay vererek ilerleyiniz “ ekranı gelecek . Birkaç saniye sonra ise telefonunuza kod gelecek . O kodu ,  internet sitesinde  karşınıza çıkan boş kutucuğa yazdığınızda öğrenmek istediğiniz bilgileri göreceksiniz .

 

Herhangi bir sorunuz olursa , aşağıda belirtebilirsiniz . İyi günler .

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Ayrıca okuyabilirsiniz:

Star Wars : The Rise of Skywalker

Star Wars : Skywalker’ın Yükselişi Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek ?

" Star Wars : The Rise of Skywalker filmi ne zaman vizyona girecek ?  " , " Star Wars

Devamını Oku...
Mucize 2 Aşk

Mucize 2 : Aşk (2019) Ne Zaman Çıkacak ?

" Mucize 2 : Aşk ne zaman vizyona girecek ? " , " Mucize 2 : Aşk filminin vizyona

Devamını Oku...
Adalar Vapuru

Adalara Giden Vapur Saatleri ( Adalar-Kadıköy-Eminönü )

" Adalardan kalkan vapur ne zaman Eminönü'ne ulaşır ? " , " Kınalıada-Burgazada-Heybeliada-Büyükada seferlerine giden vapurun kalkış saatleri nelerdir

Devamını Oku...

Yorum Bırakın:

E-mail adresinizi başkaları göremez.

Mobile Sliding Menu