Turkcell Kalan Dakikalar Nasıl Öğrenilir ? Kalan Kullanım Hakları Nasıl Öğrenilir ?

In Bilmeli
Telefon

Öncelikle merhaba arkadaşlar . Bu yazımızda ,  Turkcell ‘de kalan dakikalarımızı veya kalan kullanım haklarımızı nasıl öğrenebileceğimizi anlatacağım  .  İnternette ufak bir araştırma  yaptığımda  bu konu üzerine kullanıcıların epeyce aramalar yaptığını gördüm . Ben de sizin için  bir bilgilendirme yazısı hazırladım . Konuyu uzatmadan hemen geçelim .

 

Biliyoruz ki , operatörlerin kendi  servislerine gönderebileceğimiz sabit sms numaraları olur . Turkcell‘de bu numara 2222‘dir . Yani Turkcelli birisi bilgi edinmek için 2222 servisini kullanacak . Kalan dakikalarımızı öğrenmek için de KALAN yazıp 2222‘ye mesaj göndermeliyiz . Turkcell’in bu sms servisi tamamen ücretsizdir . Bu sms servisini gün içerisinde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz . Ya da ben sms ( mesaj )  ile uğraşamam diyorsanız , telefonunuzun arama yerinden *159# tuşlayarak  ” Ara ”  diyebilirsiniz . Bu arama servisi de tamamen ücretsizdir . ” Bunları yapmak istemiyorum . ”  ,  “Ben internet üzerinden bilgi  edinmek istiyorum .” ,  diyorsanız ;  Kurumsal Online İşlemler üzerinden kalan dakikalarınızı öğrenebilirsiniz .Kurumsal Online İşlemler sayfasına girdiğinizde sizden numaranız istenecek . Numaranızı girdiğinizde ” Katılım Koşullarını Onaylıyorum ”  sayfası karşınıza gelecek . Kutucuğu işaretleyip ” Devam Et “ butonuna tıklayacaksınız .

Lütfen Bekleyiniz ! Birazdan telefonunuza gelecek ” ******* ” referans kodlu ekrana onay vererek ilerleyiniz “ ekranı gelecek . Birkaç saniye sonra ise telefonunuza kod gelecek . O kodu ,  internet sitesinde  karşınıza çıkan boş kutucuğa yazdığınızda öğrenmek istediğiniz bilgileri göreceksiniz .

 

Herhangi bir sorunuz olursa , aşağıda belirtebilirsiniz . İyi günler .

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Ayrıca okuyabilirsiniz:

Çakallarla Dans 5

Çakallarla Dans 5 Ne Zaman Vizyona Girecek ?

" Çakallarla Dans 5 ne zaman vizyona girecek ? " , " Çakallarla Dans serisinin beşinci filmi ne zaman

Devamını Oku...
X-Men Dark Phoenix

X-Men: Dark Phoenix (2019) Ne Zaman Çıkacak ?

" X-Men: Dark Phoenix filminin çıkmasına ne kadar kaldı? " , " X-Men serisinin son filmi ne zaman çıkacak

Devamını Oku...
Mirkelam

Mirkelam Konseri Ne Zaman ? Konser Nerede Olacak ?

" Mirkelam konseri ne zaman ? " , " Mirkelam konseri nerede ve ne zaman olacak ? " vb.

Devamını Oku...

Yorum Bırakın:

E-mail adresinizi başkaları göremez.

Mobile Sliding Menu