Hakan : Muhafız – The Protector Ne Zaman Başlayacak ?

In Diziler
Hakan : Muhafız - The Protector Dizisi

” The Protector dizisi ne zaman başlayacak ? ” , ” Hakan : Muhafız dizisinin ilk sezonuna ne kadar kaldı ? ” vb. sorularınızın cevabı yazımızda …

Netflix’in merakla beklenen ilk Türk dizisi, The Protector – Hakan : Muhafız’dan nihayet  tanıtım videosu geldi . Netflix tarafından duyurulduktan sonra diziseverler olarak çok heyecanlanmıştık . Türk dizi sektörüne yeni bir soluk getirecek dizi duyurulduktan sonra birçok haber çıktı . Kimi haberlerde ilk sezonun Netflix tarafından beğenilmediği söylenirken, kimi haberlerde ise Çağatay Ulusoy’un pek hoşnut kalmadığı yönündeydi . Bu söylentiler tabi resmi bir ağızdan duyurulmadığı için bizler de pek itibar etmedik . 

1 Ekim tarihinde yayınlanan tanıtım videosundan pek çıkarımlarda bulunamasak da dizide, Hakan rolünde oynayan Çağatay Ulusoy’un klasik süper kahraman dizi-filmlerinde olduğu gibi kendi özel güçleriyle tanışma öyküsü ve İstanbul’u tehdit eden kötü adamlarla mücadelesi anlatılacak . Yerli Iron Fist Hakan’ın baştan sona değişim süreci de kısaca videoda gösterilmişe benziyor . Umarız ki, dizimiz tüm Netflix kitlesini memnun etmeyi başarır ve klasik ( yakışıklı zengin oğlan – güzel fakir kız ) dizi saçmalığımıza da son verir .  

Dizide Oynayan Oyuncular : 

Çağatay Ulusoy – Hakan

Ayça Ayşin Turan – Leyla

Hazar Ergüçlü – Zeynep

Okan Yalabık – Faysal

Mehmet Kurtuluş – Mazhar

Burçin Terzioğlu – Rüya

Cem Yiğit Üzümoğlu – Emir

Saygın Soysal – Mergen

Boran Kuzum

Engin Öztürk

Yurdaer OkurHakan: Muhafız dizisinin yayımlanma tarihi kısa süre önce Netflix tarafından duyuruldu . Merakla beklenen dizi, 14 Aralık’ta yayında olacak . 

Hakan : Muhafız 1. Sezona Kalan Zaman :

Netflix Türkiye ve Netflix youtube kanalları üzerinden resmi olarak paylaşılan teaserini de hemen aşağıdan izleyebilirsiniz . İlerleyen zamanlarda daha uzun bir tanıtım videosu paylaşıldığında yazımızı da güncellemiş olacağız . 

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Ayrıca okuyabilirsiniz:

Star Wars : The Rise of Skywalker

Star Wars : Skywalker’ın Yükselişi Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek ?

" Star Wars : The Rise of Skywalker filmi ne zaman vizyona girecek ?  " , " Star Wars

Devamını Oku...
Mucize 2 Aşk

Mucize 2 : Aşk (2019) Ne Zaman Çıkacak ?

" Mucize 2 : Aşk ne zaman vizyona girecek ? " , " Mucize 2 : Aşk filminin vizyona

Devamını Oku...
Adalar Vapuru

Adalara Giden Vapur Saatleri ( Adalar-Kadıköy-Eminönü )

" Adalardan kalkan vapur ne zaman Eminönü'ne ulaşır ? " , " Kınalıada-Burgazada-Heybeliada-Büyükada seferlerine giden vapurun kalkış saatleri nelerdir

Devamını Oku...

Yorum Bırakın:

E-mail adresinizi başkaları göremez.

Mobile Sliding Menu