Recep İvedik 6 Ne Zaman Çıkacak ? Recep İvedik 6 Ne Zaman Vizyona Girecek ?

In Filmler, Kaç Gün
Sinema Koltukları

Merakla beklenen yerli filmimiz hakkındaki ” Recep İvedik 6 ne zaman ? ”  sorusuna yazımızda cevap verelim .

Serinin her filminde başrolümüzdeki Recep’in başından geçen garip olayları konu alan yönetmen, bizlere bu kez başka sürprizlerle geleceğini hissettiriyor . Her çıkan filmiyle beyaz perdede gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar ve kardeşi Togan Gökbakar , bu kez de Recep İvedik 6 ile seyircinin karşısına çıkacak. Sizce,  serinin önceki filmlerine ne kadar izleyici geldi ve filmlerden ne kadar hasılat elde ettiler ? Recep İvedik 1-5 ‘serisinin istatistikleri aşağıdaki gibi : 

Recep İvedik 1 : Serinin ilk filmi 2008 yılında Özen Film dağıtım firmasıyla sinemalara geldi . Komedi türündeki film,  doksan dakika sürdü . 4 milyon 301 bin 693 seyircisiyle,  30 milyon 172 bin 530 lira hasılat elde etti .

Recep İvedik 2 :  Serinin ikinci filmi 2009 yılında yine Özen film dağıtım firmasıyla beyaz perdede yerini aldı . Yüz yedi dakika süren film, 4 milyon 333 bin 144 seyircisiyle,  33 milyon 493 bin 327 lira hasılat yaptı .

Recep İvedik 3 : Serinin üçüncüsü ve en az seyircisi olan film, 2010 yılında Özen Film dağıtım firmasıyla sinemalara geldi . Doksan beş dakika süren film , 3 milyon 326 bin 84 seyircisiyle ,  28 milyon 712 bin 99 lira hasılat yaptı .

Recep İvedik 4 : Uzun bir aradan sonra yayınlanan serinin dördüncü filmi, 2014 yılında Tiglon Warner Bros. dağıtım  şirketi ile sinemada yerini aldı . Yüz on yedi dakika süren film, büyük bir başarıya imza atarak,  7 milyon 369 bin 98 seyircisiyle, 72 milyon 103 bin 217 lira hasılat yaptı .

Recep İvedik 5 : Serinin beşinci filmi de 2017 yılında Mars dağıtım şirketi ile vizyona girdi . Yüz on dört dakika süren film, serinin dördüncü filmi gibi yine yüksek hasılata imza attı . Toplamda 7 milyon 437 bin 50 seyircisi olan film, 85 milyon 986 bin 157 lira hasılat yaptı .

Recep İvedik 6 Filmine Kalan Zaman :

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Ayrıca okuyabilirsiniz:

Alita Savaş Meleği Filmi

Alita : Savaş Meleği Ne Zaman Çıkacak ?

"  Alita : Savaş Meleği filminin çıkmasına ne kadar kaldı ? " , " Alita : Savaş Meleği ne

Devamını Oku...
Ölümcül Makineler Filmi

Ölümcül Makineler Filmi Ne Zaman Çıkacak ?

" Ölümcül Makineler filminin çıkmasına ne kadar kaldı ? " , " Ölümcül Makineler filmi vizyon tarihi ne zaman

Devamını Oku...
Kafalar Karışık Filmi

Kafalar Karışık Filmi Ne Zaman Çıkacak ?

" Kafalar Karışık filmi ne zaman vizyona girecek ? " , " Kafalar Karışık filminin çıkmasına kaç gün kaldı

Devamını Oku...

Yorum Bırakın:

E-mail adresinizi başkaları göremez.

Mobile Sliding Menu