Kuşadası Gençlik Festivali Ne Zaman ?

In Festival

Kuşadası Aydın’a bağlı Ege’de bulunan bir ilçedir . Merkeze ( Aydın ) olan uzaklığı 71 kilometredir. Komşu il İzmir’e ise 90 kilometrelik mesafededir. Son resmi verilere göre 109 bin 58 nüfusu olan Kuşadası, yaz aylarında 2 milyon civarı nüfusa yaklaşmaktadır . Önemli turizm mekanlarından biri olan Kuşadası, aynı zamanda gemi turizmine de ev sahipliği yapmaktadır . Bunun nedeni Türkiye sınırları içerisinde en büyük 3. limana sahip olmasıdır. Diğer ilçelere göre çok büyük bir yüz ölçümüne sahip olmasa da Kuşadası içerisinde gezilecek birçok tarihi mekan vardır .

Bünyesinde birden fazla alışveriş merkezine de sahip ilçe, gelecek turistler için birçok alternatif alışveriş mekanları sunuyor . Bu mekanların bir kısmı kapalı yerde iken , bir kısmı da açık havadadır .

Kuşadası gençlik festivaline gelecek olursak, 2017 senesinde doksan bin izleyiciye ev sahipliği yapmış ve bu sene 3. yılında olan festival 11-15 Temmuz tarihleri arasında müzik severleri bekliyor . Beş gün sürecek festival, Davutlar Bölgesi Sevgi Plajı’nda gerçekleşecek . Redbull sponsorluğunda olacak Kuşadası Gençlik festivali,  aynı zamanda da Milyon Tv’de de canlı olarak yayınlanacak . Bu sene 55 sanatçıya ev sahipliği yapacak festivale yüz binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor .

Kuşadası Gençlik Festivali ‘ ne Kalan Zaman : 

 

Festival Sona Ermiştir.

 

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Ayrıca okuyabilirsiniz:

Star Wars : The Rise of Skywalker

Star Wars : Skywalker’ın Yükselişi Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek ?

" Star Wars : The Rise of Skywalker filmi ne zaman vizyona girecek ?  " , " Star Wars

Devamını Oku...
Mucize 2 Aşk

Mucize 2 : Aşk (2019) Ne Zaman Çıkacak ?

" Mucize 2 : Aşk ne zaman vizyona girecek ? " , " Mucize 2 : Aşk filminin vizyona

Devamını Oku...
Adalar Vapuru

Adalara Giden Vapur Saatleri ( Adalar-Kadıköy-Eminönü )

" Adalardan kalkan vapur ne zaman Eminönü'ne ulaşır ? " , " Kınalıada-Burgazada-Heybeliada-Büyükada seferlerine giden vapurun kalkış saatleri nelerdir

Devamını Oku...

Yorum Bırakın:

E-mail adresinizi başkaları göremez.

Mobile Sliding Menu