Arrow 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

In Diziler, Kaç Gün
Arrow

” Arrow dizisinin 7. sezonu ne zaman gelecek ? ” ” Arrow’un son sezonuna ne kadar kaldı ve konusu ne olacak ? ” vb. sorularınızın cevabı yazımızda …

Merhaba arkadaşlar . Bu yazımızda, büyük kitlelere sahip olmuş; ülkemizde de fazlasıyla sevilen ve adından sık sık söz ettiren Arrow dizisinin 7. sezonuna ne kadar kaldığını geri sayım sayacı aracımız ile paylaşacağız . Altıncı sezonunda da bitmesiyle DC hayranları yedinci sezonu iple çekmeye başladı . Kimi dizi fanları 7. sezonun gelmeyeceğini düşünse de resmi açıklamaya göre 7. sezon yolda . Dizi, bazı sezonlarda istediği ilgiyi bulamasa da yeni sezonlara son gaz devam ediyor. Tabi bu kararlarında Arrow dizisini ne olursa olsun bırakmayan hayran kitlesinin etkisi büyük oluyor .  

Gelelim, dizinin 7. sezonunda işleyeceği konusuna . Dizi ekibi tarafından yeni sezonda konunun ne olacağına dair net açıklamalar olmasa da  sizler için birkaç önemli noktayı paylaşacağız . Biliyorsunuz, 6. sezonda Oliver Queen olayı bittiği için birçok dizi fanı bu yüzden dizinin sona ereceğini düşünüyordu. ( ki biz de öyle düşünüyorduk… ) Ancak Arrow dizisi yapımcılarından Marc Guggenheim, 7. sezon için hazırlıklara başladıklarını paylaşarak, içimizi rahatlattı. Ayrıca yeni sezonla birlikte konuda, dizideki diğer karakterler üzerine de ağırlık verilecek . Yani olay örgüsü daha da genişleyecek ve birçok karakterin hayatında daha çok detaylara ineceğiz . Maalesef, şimdilik yeni sezonun konusu üzerine net bir cevap veremiyoruz  ama ilerleyen zamanlarda konusu netleşince yazımızı tekrar güncellemiş olacağız . 

Arrow 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Mııhtemelen sayfayı açtığınızda gözleriniz ilk bu bölümü aradı . Bizler de bekletmeyelim o zaman sizleri . 6. sezon bittiğinde yeni sezonun, 2018 yılının sonbahar aylarında geleceği az çok tahmin ediliyordu . Ama artık, resmi açıklamaya göre, Arrow dizisinin 7. sezonu 15 Ekim 20.00’da bizlerle buluşacak . 

Hemen aşağıda yeni sezonun ne zaman yayınlanacağına dair kalan zamanı sizler için paylaştık . Şimdiden iyi seyirler…

Arrow Dizisinin 7. Sezonuna Kalan Zaman :

Dizinin Yeni Sezonunun İlk Fragmanını da Buradan İzleyebilirsiniz :

  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Ayrıca okuyabilirsiniz:

Star Wars : The Rise of Skywalker

Star Wars : Skywalker’ın Yükselişi Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek ?

" Star Wars : The Rise of Skywalker filmi ne zaman vizyona girecek ?  " , " Star Wars

Devamını Oku...
Mucize 2 Aşk

Mucize 2 : Aşk (2019) Ne Zaman Çıkacak ?

" Mucize 2 : Aşk ne zaman vizyona girecek ? " , " Mucize 2 : Aşk filminin vizyona

Devamını Oku...
Adalar Vapuru

Adalara Giden Vapur Saatleri ( Adalar-Kadıköy-Eminönü )

" Adalardan kalkan vapur ne zaman Eminönü'ne ulaşır ? " , " Kınalıada-Burgazada-Heybeliada-Büyükada seferlerine giden vapurun kalkış saatleri nelerdir

Devamını Oku...

Yorum Bırakın:

E-mail adresinizi başkaları göremez.

Mobile Sliding Menu